Categories
Sazinieties ar mums

Yingfengyuan Industrial Group Limited

ADD: No.159 FuZhou Road North, QingDao 266000, Ķīna

TEL: +0086-532-85986513

FAKSA NR.: +0086-532-85988713

 

Akmens uzņēmums:

MOB: + 86-151-6606-2866

E-pasts: sinoystone@aliyun.com

WEB: http://www.sinoystone.com

 

Chemical Company:

MOB: + 86-18660259678

E-pasts: yfychemical@yahoo.com

WEB: http://www.yingfengyuan.cn

News

Mājas > Jaunumi > Saturs

Qingdao YingFengYuan Industrial ir veiksmīgi uzsācis jaunu produktu

Nesen mūsu uzņēmums oficiāli uzsāka augstākās kvalitātes bārija hidroksīda monohidrāta pulveri un oficiāli veica pārdošanas veicināšanu.


Bārija hidroksīda monohidrātu galvenokārt izmanto kā pārnēsājamu daudzfunkcionālu piedevu iekšdedzes dzinēja eļļošanai un uz tauku un eļļas bārija bāzes. To var izmantot arī biešu cukura ražošanā, medicīnā, plastmasā, viskozes, ūdens demineralizācijā un citās bārija sāļu ražošanā. Bārija hidroksīda monohidrāta pulveris klientiem ir labi pieņemts sakarā ar tā ievērojamo ķīmisko reaktivitāti, zemu stroncija un zemu dzelzs vienādu sadalījumu un ķīmiskajām īpašībām. Tiklīdz produkts parādījās tirgū, daudzi uzņēmumi sadarbojās ar mums.


Mūsu bārija sāļi un stroncija sāļi tirgū ir ļoti iecienīti. Šī jaunā produkta ieviešana bagātina mūsu bārija hidroksīda monohidrātu kategoriju un uzlabo produktu visaptverošu konkurētspēju. "Koncentrēties uz detaļām un kvalitāti" ir mūsu sākumpunkts. Un mēs cenšamies būt "pasaulē vadošais barija, mangāna un stroncija savienojumu piegādātājs". Mēs nākam no tirgus un veltām ražošanai. Bez tam, mēs nepārtraukti veicināsim mācību procesu, uzlabosim produktu kvalitāti un nodrošināsim ilgtermiņa stabilus, kvalitatīvus un efektīvus produktus un pakalpojumus klientiem.