Categories
Sazinieties ar mums

Yingfengyuan Industrial Group Limited

ADD: No.159 FuZhou Road North, QingDao 266000, Ķīna

TEL: +0086-532-85986513

FAKSA NR.: +0086-532-85988713

 

Akmens uzņēmums:

MOB: + 86-151-6606-2866

E-pasts: sinoystone@aliyun.com

WEB: http://www.sinoystone.com

 

Chemical Company:

MOB: + 86-18660259678

E-pasts: yfychemical@yahoo.com

WEB: http://www.yingfengyuan.cn

News

Mājas > Jaunumi > Saturs

Ķīnā bārija hlorīda turpmākās attīstības tendences

Bārija hlorīda nozares turpmākajai attīstībai Ķīnā vajadzētu būt drošas, efektīvas, tīras un ilgtspējīgas garantiju sistēmas izveide, rūpniecības ķēdes tālāka pagarināšana, liela rūpniecības koncentrācija un pilnīga konkurences priekšrocība mērogā. .


Uzlabot rūpniecības koncentrāciju, paātrināt mērogu. Bārija hlorīda ražošanas uzņēmumiem pēc iespējas ātrāk jāizmanto priekšrocības mērogā, ievērojot resursu un tirgus sadalījuma raksturlielumus un rūpnieciskās nozīmes pakāpi, veidojot spēcīgas alianses, apvienošanās un iegādes, kā arī starpreģionu, trans-ownership, starpnozaru un pat daudznacionālās operācijas, lai integrētu lielu vai lielu uzņēmumu grupu, lai optimizētu resursu sadali, uzlabotu rūpniecības koncentrāciju, uzlabotu konkurētspēju starptautiskajā tirgū.


Otrkārt, mums vajadzētu uzlabot tehnoloģiju saturu un veicināt rūpniecības modernizāciju. Lai uzlabotu produktu kvalitāti, bārija hlorīdu ražošanai aktīvi jāstiprina jaunas tehnoloģijas, jaunas tehnoloģijas, jaunas metodes un jaunas iekārtas. Enerģijas taupīšana, tehnoloģiju reforma un inovācija, iekārtu modernizācija un pievēršanās uzmanībai augsto tehnoloģiju viršanas un absorbcijas ieviešanai un centieni uzlabot iekārtu līmeni, tādēļ Ķīnas bārija hlorīda produkti, kas paredzēti mehanizācijai, nepārtrauktam, automatizētam, funkcionālam, profesionāls, mūsdienu attīstības virziens.


Treškārt, lai uzlabotu novatorisku darbību attīstību. Attīstīt pilnveidošanas virzienā. Paplašiniet bārija hlorīda piemērošanas jomu, paplašiniet lietojuma jomu. Pašlaik Ķīnas produktu kvalitāte un starptautiskie partneri joprojām pastāv zināmas atšķirības. Tādēļ mums vajadzētu stiprināt uzņēmumu zinātnisko pētniecību un attīstību, kā arī dalīties ar zinātniskiem un tehnoloģiskiem sasniegumiem. Paātrināt bārija hlorīda produktu modernizāciju, uzlabot tehnoloģiju saturu, uzlabot produktu kvalitāti, kvalitāti un pievienoto vērtību, lai labāk apmierinātu pašreizējās un potenciālās lietotāju vajadzības.


Četri, lai uzlabotu korporatīvo sociālās atbildības sajūtu, stiprinātu ekoloģisko būvniecību un vides aizsardzību, tīrākas ražošanas ieviešanu. Mums aktīvi jāattīsta un jāoptimizē bārija hlorīda tīrā ražošanas tehnoloģija, jāstiprina ekoloģiskā būvniecība un vides aizsardzība, jāstrādā reformas virzienā uz slēgto asinsrites sistēmu. No lineāra modeļa "resursu un produktu atkritumi" līdz cikla "resursu un produktu - atkritumu atjaunojamo resursu" cikla modelim ar minimālu resursu patēriņu un vides izmaksām, lai panāktu ilgtspējīgu ekonomisko un sociālo attīstību.

2013060910121991.jpg